Rendezés
72 találat
2023.09.18

I. Breszkó András Emléktorna

Fiú és leány utánpótlás röplabda tornát rendeztek a Katona József Gimnázium Dunszt Ferenc Tornacsarnokában az egykori sportvezetőre, Breszkó Andrásra emlékezve, aki volt szakosztályvezető, szakmai igazgató, technikai vezető, éppen, amire szükség volt. – Idén először szerveztük meg Bandi tiszteletére az I. Breszkó András Emléktornát, egy U15-ös bajnokságot a lányoknak és egy U20-as bajnokságot a fiúknak. Négy-négy […]
2023.07.11

Három kecskeméti fiatal a magyar férfi röplabda válogatottban

A július 9-én Rigában lejátszott döntő második mérkőzésén is vereséget szenvedett a magyar férfi röplabda-válogatott Lettországtól, így is története legjobb helyezését érte a második hellyel a 2018-ban elindított Ezüst Európa-ligában. A csapatnak három kecskeméti fiatal, Boldizsár Péter, Kecskeméti Bálint és Varga Péter is tagja volt.
2023.05.14

A KESI U13-as fiú röplabdacsapata ezüstérmes a Dunszt Ferenc Mini bajnokságon

Hat csapat részvételével rendezték hétvégén a Dunszt Ferenc Mini bajnokságot, a közelmúltban átadott Dunszt Ferenc Sportcsarnokban. A kecskeméti csapat nagyon készült, hogy az egykori ikonikus röplabdaedző tiszteletére a dobogó legfelső fokára állnak, de a Pénzügyőr a döntőben megakadályozta őket ebben. De így is szépen csillog az ezüst, egy ilyen erős mezőnyben.
2023.02.01

Sportmagazin: kecskeméti röplabda sikerek az országos diákolimpia döntőjében

Kecskeméti sikerekkel zárult a január végén Békéscsabán megrendezett V.-VI. korcsoportos Országos Diákolimpia Döntője röplabda sportágban. A lányok között a Kecskeméti Bolyai János Gimnázium csapata első, míg a Kecskeméti SZC Kandó Kálmán Technikum fiataljai a harmadik helyen végeztek. A két felkészítő testnevelő volt a KTV Sportmagazinjának vendége.