
Hatalmas szakmai és emberi tapasztalattal megáldott életútjával háta mögött a június 19-én, 90. születésnapját ünneplő kecskeméti pszichológus-pedagógus, Professor Emerita dr. Mikó Magdolna rendkívüli frissességgel, bölcsességgel beszélt magáról, pályafutásáról belvárosi otthonában, ahol az önkormányzat nevében dr. Fekete Gábor alpolgármester köszöntötte születésnapján és adta át a polgármesteri és miniszterelnöki díszoklevelet. A professzor asszony máig szellemileg aktív életet él, nagyszabású szakmai könyvtára szentélyében lányával, az ismert festőművésszel fogadta a köszöntést.