
Mai Kiemelő magazinunkban a környezetvédelemé lesz a főszerep, ugyanis június 5-én van a Környezetvédelmi Világnap. Ennek kapcsán először betekintést nyerhetnek a városban zajló Zöld Piknikről, majd beszélgetést tekinthetnek meg dr. Orbán Csabával, Polgármesteri Hivatal Közszolgáltatás-szervezési és Környezetvédelmi Osztályának vezetőjével. Kiemelőnk végén pedig a Kisbugaci Étteremről tudhatnak meg érdekességeket, amely már 139 éve állja az idő próbáját.