Újabb változások történnek a KTE keretében: egyszerre távozott és érkezett is egy védő. Az MTK-val történő megegyezés értelmében csapatkapitányunk, Belényesi Csaba az NB I-be igazol, míg érte átigazolási díj mellett Szépe János játékjoga kerül Kecskemétre.
2023-ban a Hivatásos Labdarúgók Szervezetének véleményszavazásán taroltak a KTE játékosai. Katona Bálint az év fiatalja, Szabó István az év edzője lett.