
2026.06.05
„Kizárólag a város érdekeit tartjuk szem előtt” – munkamegbeszélést tartott Kecskemét polgármestere és Molnár János
Megtartotta első közös munkamegbeszélését Szemereyné Pataki Klaudia polgármester és Molnár János országgyűlési képviselő. A találkozón a felek a várost érintő ügyekről egyeztettek, és az együttműködés fontosságát hangsúlyozták.

