Oszlopnak hajtott egy motorkerékpár Nagykőrösön, a Kossuth Lajos út és a Magas utca találkozásánál. A balesethez a helyi önkormányzati tűzoltókat riasztották, akik áramtalanították a járművet.
Információnk szerint a teherautó a Petőfi utcán haladt, amikor egy jobbra ívelő kanyarban az úttest felett átívelő távközlési vezetékbe beakadt. Emiatt három távközlési oszlopot is kidöntött, majd egy árusító padot is feldöntött az egyik kidőlt oszlop.