Kategória: Kosárlabda
Keresés
Dátum választó
Rendezés
5054 találat
2025.01.19

Az előkészítő csoportokban kosárlabdázó fiúknak is megkezdődött a bajnokság

Fiatal kosárlabdázókkal, edzőkkel és a kísérő szülőkkel telt meg január 18-án a Mercedes-Benz Sport Akadémia, ahol megkezdődött az általános iskolák előkészítő csoportjaiban edző fiúknak is a bajnoksága. A leányoké már egy hónappal korábban elkezdődött, délelőtt már a második fordulót bonyolították le. Délután hat intézmény – a Piarista-, az Arany-, a Petőfi-, a Kodály-, a Mátyás- és a Zrínyi Általános Iskola – előkészítő csoportjaiban edző fiú csapatok mérkőztek meg egymással. A kosárlabda akadémia szakemberei figyelték a kosárlabda palánták mozgását, igyekezetét, szüleik pedig szurkoltak gyermekeiknek.