
2026.06.18
Jegyáremelés várható júliustól a Vadaskertben, de továbbra is kedvező a belépő
2026. július 1-től emeli a jegyárakat a Kecskeméti Vadaskert – erről is döntöttek a mai közgyűlésen. Mint az előterjesztésből kiderül, az állatkert vezetősége a folyamatos üzemeltetést a költségvetés átalakításával tudta biztosítani, ez pedig a költségek minimalizálását, és a működés racionalizálását tette szükségessé.



