Első alkalommal rendezték meg a Bölcskei Filmnapokat. Az eseményen, ingyenes filmvetítések, pódiumbeszélgetések és különböző kísérő programok várták az érdeklődőket.
Tegnap délután az Otthon moziban bemutatták Gerebics Sándor filmrendező Carte Rouge című alkotását. A magyarul Vörös térkép címet viselő dokumentum-játékfilm a trianoni békediktátumot megelőző magyar kormányzati erőfeszítéseket mutatja be.