A nyári felkészülést négy kölcsönjátékosunk is újra Kecskeméten kezdte meg, hárman a tavaszi szezonban, míg egyikük az egész idény során máshol bizonyíthatott.
A hétfői méréseket követően, kedden megkezdte a közös edzéseket a KTE NB II-es kerete. Tímár Krisztián és a szakmai stáb napi két edzést vezényel szinte végig az első héten, szombaton pedig edzésjáték zárja az etapot.
Egyre látványosabb szakaszába lép a Széktói Stadion városi oldalán helyet foglaló lelátó átalakítása. A felújítási munkálatok még az előző idény vége előtt elindultak és ha minden a tervek szerint halad, akkor augusztusra már el is készülhet és újra fogadhat szurkolókat.
Ma délelőtt adták át a Bács-Kiskun Vármegyei Oktatókórház kecskeméti Csecsemő-és Gyermekgyógyászati Osztály Újszülött Részlegének gyűjtött adományt. A Beregszászi Zsolt által indított kezdeményezés keretében végül több mint 600 ezer forintot adományoztak a kórháznak.
Ma (csütörtök) délelőtt adták át a Bács-Kiskun Vármegyei Oktatókórház kecskeméti Csecsemő-és Gyermekgyógyászati Osztály Újszülött Részlegének gyűjtött adományt. A Beregszászi Zsolt által indított kezdeményezés keretében végül több mint 600 ezer forintot adományoztak a kórháznak.
Új támadóval erősödött a Kecskeméti TE kerete, klubunk megszerezte az előző idényben 10 bajnoki gólt szerző Bányai Péter játékjogát. A játékos kölcsönszerződése lejárt Csákváron, és miután kifizettük a szerződésében szereplő kivásárlási árat a Mezőkövesdnek, csatlakozhatott is a kerethez.
Új támadóval erősödött a Kecskeméti TE kerete, klubunk megszerezte az előző idényben 10 bajnoki gólt szerző Bányai Péter játékjogát. A játékos kölcsönszerződése lejárt Csákváron, és miután kifizettük a szerződésében szereplő kivásárlási árat a Mezőkövesdnek, csatlakozhatott is a kerethez.
Jelenleg ugyan nyári pihenőjét tölti csapatunk, de a háttérben szokás szerint zajlik a munka a klubházban. A tervekről és a célokról közös interjúban kérdeztük dr. Filus Andor ügyvezetőt, valamint Tóth Ákos sportigazgatót.
Az átigazolási időszak révén nagy a mozgás a Kecskeméti TE háza táján. A távozók között van Varga Bence kapus és Derekas Zoltán középpályás is, de a csapat sorra jelenti be új játékosait is.
Újabb játékossal bővült a KTE kerete, miután klubunk mindenben megállapodott a szabadon igazolható Nyári Patrikkal a közös folytatásról. A korábbi utánpótlás-válogatott középpályás az előző idényben Szentlőrincen futballozott, de szerepelt az NB I-ben is.
Újabb játékossal bővült a KTE kerete, miután klubunk mindenben megállapodott a szabadon igazolható Nyári Patrikkal a közös folytatásról. A korábbi utánpótlás-válogatott középpályás az előző idényben Szentlőrincen futballozott, de szerepelt az NB I-ben is.
Újabb változások történnek a KTE keretében: egyszerre távozott és érkezett is egy védő. Az MTK-val történő megegyezés értelmében csapatkapitányunk, Belényesi Csaba az NB I-be igazol, míg érte átigazolási díj mellett Szépe János játékjoga kerül Kecskemétre.
Varga Bence távozása után új kapussal bővül a KTE kerete, klubunk mindenben megállapodott a szabadon igazolható Szabados Istvánnal, aki legutóbb az Ajka játékosa volt.
Vasárnap este a La Verde Étteremben zártuk le a 2025/2026-os bajnokságot. NB II-es csapatunk játékosai és stábtagjai átvehették a bronzérmeket, illetve az ehhez járó kupát, melyeket Tóth Ákos sportigazgató és dr. Filus Andor ügyvezető adtak át.