Címke: KTE Labdarúgó Akadémia
Keresés
Dátum választó
Rendezés
2026.06.18

Elbúcsúztatták a KTE Akadémia végzős labdarúgóit

Hét fiatal játékostól búcsúzott el a szezon végén a KTE Labdarúgó Akadémia. A hagyományos ballagási ünnepségen emlékoklevelekkel köszönték meg azoknak a labdarúgóknak a munkáját, akik korosztályos éveiket lezárva immár a felnőtt futballban folytatják pályafutásukat. Többen közülük már a tartalékcsapatban is szerepet kaptak, Varga Márk pedig az NB II-es együttesben is pályára léphetett.
2025.10.29

KTE Toborzó Nap

Nyílt toborzó napot szervez a KTE Labdarúgó Akadémia. A rendezvényre a 2015 és 2018 között született korosztály tagjait várják, akik szeretnek focizni, és szívesen kipróbálnák magukat a Kecskeméti TE utánpótlásában.
2023.04.19

Szabó Tibor, a KTE Labdarúgó Akadémia szakmai igazgatója volt a vendégünk

Kecskeméten az elmúlt években gombamód szaporodni kezdtek az új műfüves és füves sportpályák. Ennek köszönhetően egyre több gyermek mozog rendszeresen óvodákban, iskolákban. A beruházások természetesen hatással vannak az utánpótlásnevelésre is. A témáról Szabó Tiborral, a KTE Labdarúgó Akadémia szakmai igazgatójával beszélgettünk a KTV Kiemelő című műsorának szerda esti adásában.