Címke: kte
Keresés
Dátum választó
Rendezés
98 találat
2026.06.18

Elbúcsúztatták a KTE Akadémia végzős labdarúgóit

Hét fiatal játékostól búcsúzott el a szezon végén a KTE Labdarúgó Akadémia. A hagyományos ballagási ünnepségen emlékoklevelekkel köszönték meg azoknak a labdarúgóknak a munkáját, akik korosztályos éveiket lezárva immár a felnőtt futballban folytatják pályafutásukat. Többen közülük már a tartalékcsapatban is szerepet kaptak, Varga Márk pedig az NB II-es együttesben is pályára léphetett.
2026.06.16

Németh Barnabás a KTE játékosa!

Hétfőn hivatalossá vált, hogy csereüzlet keretében Németh Barnabás a KTE játékosa lett, míg Pálinkás Gergő a Vasashoz igazolt.
2026.06.11

Épül, szépül a Széktói Stadion

Egyre látványosabb szakaszába lép a Széktói Stadion városi oldalán helyet foglaló lelátó átalakítása. A felújítási munkálatok még az előző idény vége előtt elindultak és ha minden a tervek szerint halad, akkor augusztusra már el is készülhet és újra fogadhat szurkolókat.
2026.06.09

Bányai Péter érkezik a csatársorba

Új támadóval erősödött a Kecskeméti TE kerete, klubunk megszerezte az előző idényben 10 bajnoki gólt szerző Bányai Péter játékjogát. A játékos kölcsönszerződése lejárt Csákváron, és miután kifizettük a szerződésében szereplő kivásárlási árat a Mezőkövesdnek, csatlakozhatott is a kerethez.
2026.06.01

A KTE tartalékcsapata száll harcba az NB III-ért

Hétfőn délig nyilatkozhattak a vármegyei I. osztályban szereplő, korábban NB III-as licencet is kapó klubok, hogy részt kívánnak-e venni az osztályozón. Miután a bajnok Tiszakécske II. nem élt a lehetőséggel, a KTE II. képviselheti Bács-Kiskunt, erről az MLSZ már hivatalosan is tájékoztatta klubunkat.
2026.05.28

Nyári Patrik első szavai KTE-játékosként

Újabb játékossal bővült a KTE kerete, miután klubunk mindenben megállapodott a szabadon igazolható Nyári Patrikkal a közös folytatásról. A korábbi utánpótlás-válogatott középpályás az előző idényben Szentlőrincen futballozott, de szerepelt az NB I-ben is.