Három érmet hoztak haza a Debrecenben megrendezett MVM Ifjúsági Országos Bajnokságról a BÁCSVÍZ KVSC versenyzői. Az eseményt június 3-6 között szervezték meg.
Az MVM Ifjúsági Országos Úszó Bajnokságot 2025. július 30. és augusztus 2. között rendezték Kaposváron, melyen a BÁCSVÍZ KVSC hat versenyzője állt rajthoz. A négynapos versenyen a kecskeméti sportolók több döntős helyet, értékes helyezéseket és egyéni csúcsokat szereztek.