Tapasztalt, a másodosztályt jól ismerő középhátvéddel bővült csapatunk kerete, miután klubunk mindenben megállapodott Gajág Gergő átigazolásáról, aki Kozármislenyből érkezik.
Hétfőn 17:45-kor a Videoton vendégeként jön számunkra a folytatás a Merkantil Bank Ligában. Ez lesz a két klub negyedik összecsapása az NB II-ben, de az NB I-ben annál gazdagabb múltunk van riválisunkkal szemben.
Vasárnap 15:00-kor elindulnak a tavaszi szezon küzdelmei, rögtön egy rangadót vívunk a Szegeddel. Ellenfelünkkel ez lesz a negyedik NB II-es bajnokink, melyen az őszi vereség után is van miért visszavágni.
Jelenleg pihenőjét tölti NB II-es csapatunk, de hamarosan egyéni munkával veszi kezdetét a hangolódás a téli felkészülésre. Többek közt erről is beszélgettünk vezetőedzőnkkel, Tímár Krisztiánnal, aki az őszt is értékelte természetesen.
Hétfőn két edzéssel már Kecskeméten kezdi meg a heti munkát NB II-es csapatunk, mely további két felkészülési meccset is játszik majd. Szerdán a szerb élvonalban szereplő Topolya, szombaton az NB I-es MTK lesz az ellenfelünk.