
2026.06.11
Szlovákiába menekültek a kiskunfélegyházi betörők, de a rendőrök rájuk találtak
Nemzetközi együttműködés eredményeként került rendőrkézre az a két férfi, akik egy kiskunfélegyházi vállalkozásból jelentős összegű készpénzt loptak el. A gyanúsítottak Szlovákiába menekültek, ahol egy hotelben bujkáltak és költeni kezdték a zsákmányt, ám a rendőrök végül elfogták és Magyarországra hozták őket.











