Huszonöt sofőr bukta a jogosítványát a múlt héten. Elfelejtették ugyanis, hogy nincs italozás vezetés előtt. Hárman a megengedett 50 km/h helyett, legalább 100-al hajtottak. A rájuk kiszabott bírság 140 ezer forint volt fejenként.
A Kalocsai Rendőrkapitányság egyenruhásai őrizetbe vettek egy 21 éves fajszi férfit, aki ittasan, az eltiltás hatálya alatt úgy vezetett, hogy cserbenhagyás – és egy korábbi ittas vezetés – miatt büntetőeljárás volt folyamatban ellene.