Toronymagasan a Bányai Júlia Gimnázium 12.A osztálya nyerte meg a Kecskeméti Médiacentrum idei, tablóversenyét. Az eredményhirdetést ma délután tartották a Tanévzáró Fesztivál keretében.
A Kecskeméti Református Gimnázium 12.C osztálya vitte a prímet a Kecskeméti Médiacentrum idei tablóversenyén. A második a Kecskeméti SZC Gróf Károlyi Sándor Technikum 13.D osztálya lett. A harmadik legnépszerűbbnek pedig a Széchenyi István Technikum 13.A osztály tablóját szavazták meg. A díjak átadására ma délután került sor a Főtéren.
A Kecskeméti Médiacentrum közzétette az idei városi tablóverseny értékes nyereményeit. Az internetes szavazáson legnépszerűbbnek bizonyuló középiskolai osztályok csoportos Ápoló klub- és strandbelépőket kapnak a csütörtök éjfélig tartó szavazást követően.
A Kecskeméti Médicentrum közzétette az idei tablóverseny értékes csapatépítő nyereményeit, amelyeket a szavazáson legnépszerűbbnek bizonyuló osztályok nyerhetnek meg a június 19-éig tartó „voksolási versenyfutásban”.