Rendezés
1 találat
2023.07.25

Kecskeméti bronzérmek a 28. Felnőtt Uszonyos- és Búvárúszó Európa-bajnokságon

Gödöllőn július 19-22. között került megrendezésre a 28. Felnőtt Uszonyos- és Búvárúszó Európa-bajnokság. Az év legrangosabb versenyén 18 nemzet közel 200 versenyzője állt rajthoz, amelyen a nemzeti válogatott tagjaként hat kecskeméti sportoló vett részt. A BÁCSVÍZ KVSC uszonyosúszói a négynapos versenyt végül 1 egyéni és 2 váltó bronzéremmel zárták, ami az elmúlt tíz év legjobb hazai eredménye.
2023.06.28

Három kecskeméti bronzérem a junior uszonyos- és búvárúszó világbajnokságon

A junior uszonyos- és búvárúszó világbajnokságot június 20-24. között rendezték Kairóban, melyen 32 nemzet 270 versenyzője állt rajthoz. A kecskeméti búvárúszók a magyar válogatott gerincét alkották, a 15 főből 7 fő a hírös város sportolója volt. A nemzeti válogatott tisztességgel helytállt, az éremtáblát 4 bronzéremmel zárta, amelyből három a kecskemétiek nyakába került.
2023.03.27

Ígéretes hazai szereplés a BÁCSVÍZ Kupa I. fordulóján

A BÁCSVÍZ KVSC versenyzői kimagasló eredményekkel zárták az ez évben már kétfordulósra bővített BÁCSVÍZ Kupa I. fordulóját. A március 25-én megrendezett viadalon 13 csapat közel 200 versenyzője állt rajthoz a Kecskeméti Fürdőben. A hazai klub 30 versenyzővel szállt a medencébe, ahol összesen 11 arany-, 8 ezüst- és 6 bronzérmet szereztek, amivel az éremtábla 3. helyén végeztek.
2022.11.22

Kecskeméti érmek az uszonyos- és búvárúszó OB-n

A BÁCSVÍZ KVSC úszó és búvárúszó szakosztályának versenyzői kimagasló eredményeket értek el a hétvégén megrendezésre került uszonyos- és búvárúszó országos bajnokságon. A dunaújvárosi viadalon 14 csapat 260 versenyzője állt rajthoz. A BÁCSVÍZ KVSC 34 versenyzővel szállt a medencébe, ahol összesen 48 érmet: 19 arany-, 12 ezüst- és 17 bronzérmet szerzett a csapat, amivel a pontversenyben és az éremtáblán a 4. helyen végeztek.