Cseh Tamás: Magyarország szuverenitásának megőrzése a tét
2026. 03. 15., 11:06
Cseh Tamás országgyűlési képviselőjelölt is részt vesz a Békemeneten. Indulás előtt osztotta meg velünk gondolatait azzal kapcsolatban, hogy miért különösen fontos ebben az időszakban magyarként kiállni a békéért.

Április 12-én sorsdöntő választás előtt állunk. Most különösen fontos, hogy kiálljunk amellett az irány mellett, amely a háborútól való távolmaradást és Magyarország szuverenitásának megőrzését tartja elsődlegesnek.
"Orbán Viktor mai beszédétől egy erőteljes, lelkesítő üzenetet várok. Olyan beszédet, amely világosan megmutatja, mi a tét. A mi választókerületünkből már most több százan jelezték részvételüket — legalább háromszázan biztosan ott lesznek — és ennél is többen készülnek eljönni Kecskemétről és a térségből. A részvétel ereje most különösen számít."
Erről beszél videójában Cseh Tamás, a FIDESZ képviselőjelöltje.