Indul az Aktív Nyár program
2026. 06. 27., 16:09
Az Egészségfejlesztési Iroda júliusban elindítja az Aktív Nyár programját. Elsőként július 4-én várnak minden érdeklődőt a Kenterben egy közös gyakorlásra, ahol a mozgás, a feltöltődés, és a jó hangulat találkozik.

Bár az Aktív Kecskemét program tanintézményekben tartott foglalkozásai a nyári szünet idejére szünetelnek, a szervezők fontosnak tartják, hogy a rendszeres mozgás lehetősége a nyári hónapokban is minél szélesebb körben elérhető maradjon. Ezért irodájuk júliusban elindítja az Aktív Nyár programot, amelynek keretében minden szombaton reggel 9 és 10 óra között ingyenes mozgásórákkal várják az érdeklődőket a KENTER-ben.
A részvétel díjmentes, előzetes regisztrációra nincs szükség.
Kérik, hogy a résztvevők saját polifoamot hozzanak magukkal.
További részletek az AKTÍV Kecskemét facebook oldalát.