Jó állást szeretne? Energetikai ügyintéző munkatársat keres a TERMOSTAR Kft.

2024. 06. 21., 10:49
A TERMOSTAR Kft. stabil munkahelyet, változatos feladatokat, versenyképes jövedelmet és kiemelkedő munkakörülményeket biztosít valamennyi munkavállalójának. Kecskemét legnagyobb energiatermelő vállalata az elmúlt években átfogó fejlesztést hajtott végre, amelynek eredményeként jelentős részben megújuló energiával biztosítja a távhőellátás Kecskeméten.

A TERMOSTAR Kft. fejlesztése lehetőséget nyújtott a csapat bővítésére, energetikai és környezetvédelmi ügyintéző munkatársat keresnek.

ENERGETIKAI ÉS KÖRNYEZETVÉDELMI ÜGYINTÉZŐ

A következő feladatok várnak Önre:

  • az energetikai osztályvezető munkájának támogatása,
  • analitikák készítése, energetikai és környezetvédelmi jelentések előkészítése,
  • energiabeszerzési és –értékesítési folyamatokban történő aktív részvétel,
  • energetikához és környezetvédelemhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása,
  • hatósági eljárások, műszaki dokumentációk kezelése,
  • energetikai elemzések, racionalizálások kidolgozása, gazdasági kalkulációk előkészítése,
  • adatgyűjtések, adatszolgáltatások, külső-belső jelentések készítése, határidők fokozott figyelemmel kísérése
  • társaságon belüli társosztályok szakmai támogatása,
  • kapcsolattartás a szakmai partnerekkel,
  • társaságnál lévő fogyasztásmérő berendezések, adatok rendszeres ellenőrzése.

Önt keressük, ha:

  • legalább középfokú energetikai, gépészeti, környezetvédelmi és/vagy elektromos szakirányú végzettséggel rendelkezik.
  • az MS Office-t magabiztosan és magas szinten kezeli
  • munkáját megbízhatóan, precízen, önállóan, felelősségteljesen, proaktívan végzi,
  • rendszerszemlélet, logikus, elemző gondolkodás jellemzi.

  Előnyt jelent:

  • felsőfokú végzettség,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • energetika (hő- vagy villamos) és/vagy környezetvédelmi szakterületen szerzett szakmai tapasztalat,
  • tervező/rajzoló programok ismerete,
  • energetikával, környezetvédelemmel kapcsolatos jogszabályok ismerete, beruházás gazdaságossági ismeretek alkalmazása,
  • hatóságok irányába történő adatszolgáltatási gyakorlat
  • jó kommunikációs és együttműködési képesség,
  • hivatalos elektronikus felületek kezelése (ügyfélkapu, cégkapu, egyéb hatósági felületek)

Miért érdemes a TERMOSTAR Kft.-t választani?

  • Mert minőségi munkát végezhet versenyképes jövedelemért.
  • Mert a fizetése pontosan megérkezik a számlájára.
  • Mert a bére mellett plusz juttatásokat kap (Cafetéria, SZÉP-kártya).
  • Mert nálunk a 8 óra tényleg 8 óra.
  • Mert rugalmas és összetartó csapat vagyunk.
  • Mert a munkájával több ezer ember életét teszi biztonságosabbá.
  • Mert képzéseinken frissen tarthatja a tudását

Részletek és jelentkezés

 A jelentkezéseket a következő címre várják: [email protected]

További információ ITT.

(x)