A hőségben a mentőknek is több a munkájuk - Précsényi Attila és Kovács Gergő mentőszakápolók voltak a KTV vendégei

2026. 06. 25., 20:27
Tombol a nyár, hétvégétől már harmadfokú hőségriadót rendeltek el. Az Országos Mentőszolgálat statisztikái szerint a tartós melegben a segélyhívások száma akár 15-20%-kal is megugorhat. Mindeközben a Kecskeméti Mentőkért Alapítvány életében is komoly változások történtek. Mindezekről kérdezték a KTV-ben Précsényi Attila és Kovács Gergő mentőszakápolókat.

A beszélgetés itt nézhető vissza: