Rendezés
1 találat
2024.02.22

Diákolimpiai bajnokokat köszöntöttek

A 2022-23–as Diákolimpia országos döntőkön dobogós helyezést elért vármegyei bajnokokat köszöntötte csütörtökön délután a Bács-Kiskun Vármegyei Diák- és Szabadidősport Egyesület. 79 általános és középiskolás diák ás felkészítő tanáraik gyűltek össze a Neumann János Egyetem Tudósházában.
2023.08.03

Kiskőrösi csapat lett a bajnok

Háromnapon keresztül versengtek gyermekotthonban élő fiatal focisták európa egyik legszebb kupájáért. Idén is Kecskeméten rendezték meg a Gyermekotthonok Labdarúgó Európa Kupájának döntőjét. Az idei legjobb Kiskőrös lett.
2023.05.26

Bajnok a KESI Röplabda Akadémia U20-as fiú csapata

A Kecskeméti Sportiskola Röplabda Akadémia fiú csapata nyerte a dr. Tarnawa Ferdinánd U20-as Országos Bajnokság döntőjét, miután óriási csatában legyőzte azt a Pénzügyőrt, akitől a csoportküzdelem során kikapott. A május 19-21-e között, Dunakeszin megrendezett döntőben aratott bravúros győzelem hátteréről kérdeztük Karagics Mátyást, a csapat vezetőedzőjét.