Rendezés
1556 találat
2024.02.15

Szombaton hazai pályán kezdi tavaszi hadjáratát a KNKSE

Hosszú „téli szünetet” követően szombaton megkezdi tavaszi menetelését a Kecskeméti NKSE. A hírös városi lányok a tabella második helyéről várják a folytatást, ami abszolút megfelel a várakozásoknak, hiszen a gárda csupán egyetlen diadalra van a felsőházi rájátszástól – a hőn áhított célt már szombaton elérheti a KNKSE.
2023.10.05

Megőrizné dobogós helyét a Kecskeméti NKSE

Tovább tart a kecskeméti női kézilabdázók jó szériája, hiszen két hazai diadal után az elmúlt héten, a Malév otthonában megszerezték első idegenbeli győzelmüket (23-35). A BUD Arénából elhozott két pont a tabella 2. helyére repítette a hírös városi lányokat, nem lehet más céljuk, mint megőrizni pozíciójukat, és kitartóan üldözni a listavezető ENUSÉ-t.
2023.03.15

A Kispest otthonában köszörülné ki a csorbát a KNKSE

A női kézilabda NB I/B emblematikus csapatához látogat pénteken a Kecskeméti NKSE. A Kispest mindig kemény dió, Mátrai Péter, a Kecskemét vezetőedzője ezúttal abban bízhat, hogy feledtetni tudják a legutóbbi, Orosháza elleni meccs első félidejét, és 60 percen keresztül kemény küzdelemre kényszerítik a fővárosi alakulatot.