Tragikus hirtelenséggel elhunyt dr. Gulyás Zsolt rendőr dandártábornok, a Bács-Kiskun Vármegyei Rendőr-főkapitányság vezetője. Az 54 éves főkapitány szolgálati helyén, munkavégzés közben lett rosszul, kórházba szállították, de a gondos orvosi ellátás ellenére életét vesztette. - tájékoztatott a Magyar Rendőrség.
Több határátkelőt kibővítenek a közeljövőben, így Bács-Kiskun vármegye déli határán tovább csökkenhetnek az átlépési idők. Továbbra is komoly problémát okoznak azonban az embercsempészek. Dr. Gulyás Zsolt vármegyei rendőrfőkapitány tartott nemrégiben beszámolót a megyei közgyűlésen.