Június 19-ig lehet szavazni a Kecskeméti Médiacentrum Tablóversenyén. Az eseményt még 2016-ban hívtuk életre, hogy bemutassuk, versenyre buzdítsuk Kecskemét végzős osztályait. Tablókiállításunk június 4-től látható a főtéren, a tablókra pedig hiros.hu hírportálunkon lehet szavazni.
Újra elindult a Kecskeméti Médiacentrum Tablóversenye, amelyet még 2016-ban hívtunk életre, hogy bemutassuk, versenyre buzdítsuk Kecskemét végzős osztályait. A főtéren szerdától látható tablókiállításunk, csütörtök reggel 8 órától pedig már online versenyünkön is lehet szavazni hírportálunkon. És nem csak lehet, érdemes is! Ugyanis idén is értékes nyeremények várnak az első három helyezett osztályra.
A Kecskeméti Médiacentrum hatodik alkalommal szervez tablókiállítást és hirdet ehhez kapcsolódó tablóversenyt az érettségiző kecskeméti középiskolás osztályok számára. A szavazatokat holnaptól adhatják le a szurkolók a hiros.hu hírportálunkon.
Kedves Látogató! Tájékoztatjuk, hogy a honlapon - kizárólag a felhasználói élmény fokozásának érdekében - ún. sütiket alkalmazunk. A hírportál használatával Ön a tájékoztatásunkat tudomásul veszi.