Edith Piaf shanzonjaival varázsolták el a közönséget Hetényegyházán

2026. 02. 05., 10:20
Bensőséges hangulatú, telt házas koncertet adott Nádasy Erika színművésznő a Hírös Agóra Hetényegyházi Művelődési Ház nagytermében. A „Piaf – A sanzonok királynője” című előadást a közönség vastapssal fogadta, a művésznő Edith Piaf klasszikusait tolmácsolta egyedi hangszerelésben, élő zenekari kísérettel.
A galéria 19 képet tartalmaz

A rendezvényt a Hetényegyházi Városrész-Szépítő Egyesület szervezte, a helyszínt a Hírös Agóra biztosította; a jegyek már napokkal előre elkeltek, jelezve a helyi közösség erős érdeklődését az igényes művészeti események iránt.

A világhírű sanzonénekes rövid életrajzi történeteivel átszőtt koncert során Nádasy Erika a sanzonok mély érzelmektől korbácsolt világát idézte fel: erős, kifejező dallamok, drámai pillanatok és meghitt, lírai részek váltakoztak a repertoárban. A közönség az időben visszarepülve élhette át a francia sanzonok különleges atmoszféráját.

A Hírös Agóra Hetényegyházi Közösségi Ház újabb sikeres eseménnyel gazdagította a térség kulturális életét, és a szervezők a nagy érdeklődésre tekintettel további hasonló programokra készülnek a tavasz folyamán is.

Fotók: Bencsik László