Egy autó több fát is kidöntött, majd egy betontuskón fennakadva, az erdőben állt meg, Kecskeméten
KÖZLEMÉNY2026. 06. 28., 13:38
Ittas lehetett az a sofőr, aki több fát kidöntve egy gépkocsival az erdőbe hajtott, Kecskeméten.

Fotó: Donka Ferenc
A galéria 20 képet tartalmaz
Információnk szerint az autó a Gábor Dénes utcán haladt, amikor egy kanyar után (ahol sebességkorlátozás van) valószínű a nagyobb sebesség és a sofőr ittassága miatt a vezető elveszítette uralmát a jármű felett. Letért az útról, több fát kidöntött, majd egy betontuskón fennakadva, az erdőben állt meg. Úgy tudjuk, hogy a gépkocsiban egyedül ülő férfit az arrajárók emelték ki, majd a kiérkező mentők kórházba szállították. A sofőrnél felmerült az ittasság gyanúja is, ennek mértékét tovább vizsgálják. A helyszínre vonuló kecskeméti tűzoltók áramtalanították a fák közé szorult járművet.