Garajszki Máté(BÁCSVÍZ KVSC) sikere a Hód Sprint Úszóversenyen

KÖZLEMÉNY
2023. 10. 30., 13:03
Garajszki Máté (BÁCSVÍZ KVSC) nyerte az összetett versenyt a hétvégén megrendezett III. Hód Sprint Úszóversenyen.

Az őszi-téli szezon rövidpályás versenyeit a BÁCSVÍZ KVSC úszószakosztálya is megkezdte. Jól sikerült a hangolódás a XIX. Rövidpályás Országos Bajnokságra, hiszen minden induló versenyző jól teljesített a 25 méteres medencében rendezett III. HÓD Sprint-Csomiép Pénzdíjas Úszóversenyen október 28-án. A megmérettetésen 29 csapat 252 sportolója vett részt, melyen a BÁCSVÍZ KVSC úszói a 9. helyezést érték el a csapatok rangsorában.

Az előfutam-döntős versenyen számos egyéni csúcs mellett 11 döntős úszásnak is szurkolhattak az edzők és az ellátogató szülők.

Garajszki Máté a korosztályok között meghirdetett egyéni pontversenyt négy győzelmének köszönhetően nagy fölénnyel nyerte meg.