Kinőtt ruhákból új kedvencek: újra lesz Forintos börze Kecskeméten

2026. 08. 17., 14:42
Gyermekruhák, cipők, játékok és egyéb megunt holmik közül is válogathattak azok, akik ellátogattak a hétvégi Forintos börzére a Széchenyivárosi Kispiacon. A kínálatban több termékhez már néhány száz forintért hozzá lehetett jutni. A kezdeményezés augusztus végén újabb alkalommal folytatódik.
Forrás: Facebook/ Kecskeméti Piac

A szombati börzén ezúttal főként gyermekruhákból volt bőséges a választék. A megkímélt állapotú, szezonális ruhák mellett gyermekcipőket és csizmákat, plüssjátékokat, társasjátékokat és más gyerekholmikat is kínáltak. A használt ruhák és játékok adásvétele különösen a kisgyermekes családoknak jelenthet segítséget, hiszen a gyerekek gyorsan nőnek, így sokszor olyan holmik kerülnek ki a használatból, amelyek még jó állapotban vannak. Ezek a börzén új gazdára találhatnak, miközben a vásárlók kedvező áron szerezhetnek be számukra szükséges dolgokat - írja a Kecskeméti Piac.

Forrás: Facebook/ Kecskeméti Piac

Aki pedig otthon is szeretne megválni a kinőtt vagy már nem használt gyermekruháktól, játékoktól, annak érdemes készülni a következő alkalomra.

A Forintos börzét augusztus 29-én, szombaton ismét megtartják a Széchenyivárosi Kispiacon. 

A szervezők várják azokat is, akik eladnák vagy továbbadnák megunt, de még használható holmijaikat.