„Mozgás Éjszakája 2026 - Kecskemét"

Az esemény időpontja: 2026. június 12. péntek, 18:00–24:00
A rendezvény központi helyszíne a Benkó Zoltán Park, ahol számos sportágat próbálhattok ki teljesen ingyenesen:
Futás
Kerékpározás
Kispályás labdarúgás
Streetball
Harcművészetek
Jóga és pilates
Asztalitenisz
Sárkányhajózás, kajak, kenu, SUP
Street workout
és még sok más mozgásforma vár minden korosztályt!
A Mozgás Éjszakája kecskeméti programjai több helyszínen valósulnak meg:
• Benkó Zoltán Park – Domb felőli rész (Nyíri út 61.)
• Benkó Zoltán Park – Tó Hotel felőli rész (Csabay Géza krt. 7.)
• Kecskeméti Spartacus Sportkör és Közösségi Tér előtti park (Széchenyi sétány 11.)
A programokon való részvétel INGYENES, azonban regisztrációhoz kötött.
Regisztráció:
Fontos! A kispályás labdarúgó- és streetball tornákat legfeljebb 8-8 csapat részvételével tudjuk megrendezni, ezért a csapatok előzetes nevezése kötelező. A nevezéshez nem szükséges minden játékosnak külön regisztrálnia, elegendő, ha a csapat egy kijelölt képviselője tölti ki az űrlapot, és megadja a csapattagok adatait.
Kispályás labdarúgó torna nevezés:
Streetball torna nevezés:
Az este folyamán zenés programok, folyamatos műsorvezetés, sportbemutatók és közösségi aktivitások gondoskodnak a jó hangulatról.
A Mozgás Éjszakája nemcsak sportélmény, hanem közösségi esemény is, ahol a mozgás és a szórakozás együtt teremti meg az igazi nyári fesztiválhangulatot. Találkozzunk június 12-én, és mozogjuk át együtt az éjszakát!