Szemereyné Dr. Pataki Klaudia: bölcs és egymást tiszteletben tartó döntés fog születni

2026. 04. 12., 11:54
A Bányai Júlia Gimnáziumban szavazott családjával ma 10 óra után Kecskemét polgármestere. Szemereyné Dr. Pataki Klaudia a Kecskeméti Médiacentrumnak nyilatkozva a választók bölcs döntéséről beszélt.
Fotó: Molnár H. Boglárka
A galéria 7 képet tartalmaz

A hagyományoknak megfelelően családjával együtt szavazott ma délelőtt Szemereyné Dr. Pataki Klaudia, Kecskemét polgármestere. A városvezető stábunknak nyilatkozva elmondta, hogy a nemzetközi környezethez viszonyítva Magyarországon, és főleg itt, Kecskeméten békében, nyugalomban, biztonságban és fejlődésben lehet élni.

– Így töltjük a mindennapjainkat, tudunk tervezni, a családdal közösen jönni szavazni, mindezt nyugalomban tehetjük és teljes méltósággal úgy, hogy a saját véleményünket tisztán elmondhatjuk. Fontos, hogy ezt megtehetjük, mi magyarok. Ez egy érték, amit kivívtuk magunknak: a szabadságunkat, az értékeinket, a nemzeti elfogadásunkat és a nemzeti tudatunkat
— hangsúlyozta a polgármester.

Szemereyné Dr. Pataki Klaudia ugyanakkor elmondta azt is, elég zajos és hangos volt a kampány az elmúlt hetekben. A választópolgárok úgy döntöttek, hogy minél többen eljönnek szavazni, elmondják a véleményüket a jövőjükkel, az életükkel kapcsolatosan.

– Egy bölcs és egymást tiszteletben tartó döntés fog születni, holnap pedig az élet zavartalanul folytatódnik majd tovább
— hangsúlyozta a városvezető.