Rendezés
147 találat
2023.07.25

Országúti kerékpársport - Győztünk Mohácson!

A mohácsi vész 500. évfordulóját felvezető rendezvénysorozat részeként kerékpárversenyt rendeztek Mohács 500 néven, ahol a kecskeméti alapítású MBH Bank Cycling Team két junior válogatott kerékpárosa, Balogh Zsombor és Szöllőssy Ádám is rajthoz állt. A 110 km-es távon mindketten nagyon aktívan versenyeztek és már az első kilométerek elteltével szökésbe tudtak kerülni néhány társukkal együtt. A nemzetközi rutint ügyesen kihasználva Balogh Zsombor nyerte meg az abszolút kategóriát, ezzel magára ölthette az összetett győztesnek járó sárga mezt. Szöllőssy Ádám is a főmezőny előtt ért még célba, így 2. lett az U19-es kategóriában.
2023.03.01

A Vad Kunság nem szelídül!

Hetedik alkalommal rendezték meg a Vad Kunság elnevezésű gravel túrát vasárnap. Bár a téli bringás esemény útvonala csak nyomokban tartalmaz változást, azoknak sem volt unalmas, akik az előző hatot is lenyomták. Mert ebben a versenyben/túrában épp az a szép, hogy mindig, minden résztvevőt képes meglepni. Ha mással nem, azzal, hogy az adott évben mégse változik az előzőhöz képest. Csak ez sosincs így.
2022.12.15

KunCross: az év leglátványosabb kerékpárversenye Kecskeméten

December 18-án rendezik a Cyclocross Magyar Kupa zárófutamát, a Kecskeméten. A Benkó Zoltán Szabadidőparkban nagyon sok izgalmas téli bringaversenyt láthattunk már, legutóbb Vas Kata Blanka és testvére, Barnabás is eredményesen szántotta a tóparti homokot az ország elitjével egyetemben. Mindenképp érdemes szombaton kilátogatni a KunCross elnevezésű egésznapos versenyre, mert az nem csak a résztvevők, de a nézők számára is rendkívül izgalmas.
2022.12.14

Sáfár Tamás volt a Kiemelő vendége

Rövid kitérő után december 18-án ismét Kecskeméten rendezik meg a Cyclocross Magyar Kupa utolsó fordulóját. 2013 óta mindössze egyszer hagyta el a Benkó Zoltán Szabadidőpark területét a szervező. Hogy mi is az a Cyclocross és miért egyre népszerűbb, arról Sáfár Tamással az MKB Bank Cycling Team csapatigazgatójával beszélgetünk a Kiemelőben.