Rendezés
14 találat
2024.02.26

Kecskeméti éremgyűjtés Hódmezővásárhelyen

A BÁCSVÍZ KVSC versenyzői a 2024. február 24–25-én Tavaszváró Nemzetközi Úszóversenyen vettek részt Hódmezővásárhelyen. Mindkét napon hatalmas küzdelmek zajlottak 41 egyesület közel 600 versenyzője között. A BÁCSVÍZ KVSC úszói összesen 48 pontszerző helyezést és 43 érmet szereztek, valamint az egyesületi pontversenyben a negyedik helyen végeztek.
2023.07.11

Kecskeméti TE: Gréczi Márton Hódmezővásárhelyen folytatja

Gréczi Márton tavaly augusztusban Szegedről tért vissza Kecskemétre, a 23 éves támadó gyorsan be is mutatkozott az NB I-ben egy fehérvári bajnokin. Összesen háromszor, mindannyiszor csereként lépett pályára az élvonalban, utoljára novemberben Mezőkövesden, emellett egyszer a kupában kapott lehetőséget. A tartalékcsapatban 18 találkozón 6 alkalommal volt eredményes.
2023.03.27

Nemzetközi versenyen szerepeltek sikerrel a Kecskeméti Sportiskola úszói

Március 25-26. között Hódmezővásárhelyen rendezték meg a X. Gyarmati Kupa Nemzetközi Úszóversenyt. A rangos eseményen a hazai csapatokon felül német, szerb, román és szlovák csapatokkal együtt 30 egyesület képviseltette magát összesen 422 versenyzővel. A Kecskeméti Sportiskola 29 fővel indult, növendékeik kiemelkedő teljesítményt nyújtottak nemcsak az egyéni csúcsok, hanem az érmek számát tekintve is. A KESI úszói 22 érmet nyertek (6 arany, 6 ezüst, 10 bronz) és ezzel az egyesületi pontversenyben az előkelő 7. helyen végeztek - írják hétfő esti Facebook-bejegyzésükben.