
2026.06.22
Hőséghelyzet a kecskeméti kórházban
Elérkezett az idei év első nagy hőhulláma, másodfokú hőségriasztást rendelt el az országos tisztifőorvos 2026. június 20-tól június 23-ig. A kecskeméti kórházban a tavaszi időszakban valamennyi kiemelt gyógyító és diagnosztikai terület tervszerű megelőző karbantartása megtörtént, ennek köszönhetően az intézmény betegellátást közvetlenül szolgáló légtechnikai és klimatizációs rendszerei jelenleg megbízhatóan üzemelnek.
