Május 28-án megnyílt Apáti-Tóth Sándor fotóművész Palackposta - Emlékek a XX. századból, a vasfüggöny keleti oldaláról című kiállítása a kecskeméti Hírös Agóra akadémikusokat bemutató sorozatának keretében. A tárlaton két 20. századi diktatúra lenyomatai látszanak egy-egy fekete-fehér sorozat képeinek segítségével, illetve a tárlat harmadik vonulataként egy nagyon személyes, a hétköznapi élet eseményeit felvillantó, vaslemezre kasírozott, kisméretű képanyag, összesen mintegy 90 műtárgy készteti párbeszédre és sajátos időutazásra a látogatót.