Címke: Szamler László elnök
Keresés
Dátum választó
Rendezés
105 találat
2026.06.17

Működő Város Bizottság - Beszámolt 2025-ös munkájáról a rendőrség és a katasztrófavédelem

A Kiskertvárosba tevődtek át a gyorsulási versenyek, 20 kábítószer terjesztéssel vádolt gyanúsított van letartóztatásban. Tegnap a Működő Város Bizottság ülésén beszámoló hangzott el a Kecskeméti Rendőrkapitányság tavalyi tevékenységéről. A képviselők hasonló tájékoztatót hallgattak meg a helyi katasztrófavédelem tevékenységéről is. Az ülésen felmerült valamennyi szakbizottság ülésének élő online közvetítésének lehetősége is.
2026.06.17

Működő Város Bizottság: beszámolt 2025-ös munkájáról a rendőrség és a katasztrófavédelem

A Kiskertvárosba tevődtek át a gyorsulási versenyek, 20 kábítószer terjesztéssel vádolt gyanúsított van letartóztatásban. Többek között tegnap a Működő Város Bizottság ülésén, ahol beszámoló hangzott el a Kecskeméti Rendőrkapitányság tavalyi tevékenységéről. A képviselők hasonló tájékoztatót hallgattak meg a helyi katasztrófavédelem tevékenységéről is. Az ülésen felmerült valamennyi szakbizottság ülésének élő online közvetítésének lehetősége is.
2026.06.17

Beszámolt 2025-ös munkájáról a rendőrség és a katasztrófavédelem

A Kiskertvárosba tevődtek át a gyorsulási versenyek, 20 kábítószer terjesztéssel vádolt gyanúsított van letartóztatásban. Többek között tegnap a Működő Város Bizottság ülésén, ahol beszámoló hangzott el a Kecskeméti Rendőrkapitányság tavalyi tevékenységéről. A képviselők hasonló tájékoztatót hallgattak meg a helyi katasztrófavédelem tevékenységéről is. Az ülésen felmerült valamennyi szakbizottság ülésének élő online közvetítésének lehetősége is.
2026.02.10

8 polgárőr szervezet kap támogatást - Szamler László elnök a Működő Város Bizottság döntéseiről

Összesen 19 millió forintot osztott szét az önkormányzat a helyi polgárőr szervezetek között, ez derült ki a Működő Város Bizottság mai ülésén. A testület foglalkozott még a Kecskeméti Városüzemeltetési Kft. 2026. évi feladataival is. A napirend kapcsán elhangzott az is, hogy az önkormányzati céghez került a helyi közvilágítás üzemeltetése.