Három érmet hoztak haza a Debrecenben megrendezett MVM Ifjúsági Országos Bajnokságról a BÁCSVÍZ KVSC versenyzői. Az eseményt június 3-6 között szervezték meg.
Szombaton rendezték meg Százhalombattán a Szalai János Emlékversenyt. A nagyszerű hangulatú versenyen kiválóan teljesítettek a BÁCSVÍZ KVSC versenyzői, számos egyéni csúcs mellett 18 arany-, 12 ezüst- és 9 bronzérmet szereztek.