
2026.06.23
Rüsselsheimi motorosok érkeztek a Kecskeméti Városházára
Újabb személyes találkozó erősítheti Kecskemét és Rüsselsheim testvérvárosi kapcsolatát. A német város motoros klubjának tagjai ma a kecskeméti városházára is ellátogattak, ahol Bán János alpolgármester fogadta őket. A vendégek nemcsak túrájuk egyik állomásaként érkeztek a hírös városba, hanem egy üdvözlő levelet is hoztak Rüsselsheim polgármesterétől.










