
2026.06.19
Módosították a víziközmű-hálózatra történő utólagos csatlakozás szabályait Kecskeméten
A kecskeméti közgyűlés csütörtöki ülésén elfogadta a víziközmű-hálózathoz történő utólagos csatlakozás feltételeit szabályozó önkormányzati rendelet módosítását. A változtatás elsősorban azokat érinti, akik egy korábban kiépített ivóvíz- vagy szennyvízhálózatra később szeretnének rácsatlakozni.


