„Év Duális Partnere” díjat kapott a Café Plázs

Ignácz Bence, a Kecskeméti Szakképzési Centrum főigazgatója, Leviczky Cirill kancellár és Bodnárné Nagy Anita, a Széchenyi István Technikum igazgatója adta át az Év Duális Partnere díjat ma délelőtt Zsíros Lászlónak, a Café Plázs tulajdonosának. A Cafe Plázs évek óta fogad diákokat duális képzés keretében, ahol a tanulók valós vendéglátóipari környezetben sajátíthatják el a szakma alapjait. A fiatalok nemcsak a mindennapi munkafolyamatokba kapcsolódhatnak be, hanem megtapasztalhatják a vendégközpontú szemléletet, a csapatmunkát és a felelősségteljes munkavégzés fontosságát is.

A Kecskeméti Szakképzési Centrum 73 duális partnerrel dolgozik együtt, közülük lett a Café Plázs kiválasztva. Az elismerés azt mutatja, hogy a gyakorlati képzőhelyek szerepe meghatározó a jövő szakembereinek felkészítésében. Zsíros László számára a díj nemcsak szakmai visszajelzés, hanem megerősítés is abban, hogy a fiatalok támogatása és a minőségi gyakorlati képzés hosszú távon a helyi vendéglátás fejlődését is szolgálja.

A Kecskeméti Szakképzési Centrum által odaítélt cím egyben példaértékű együttműködésre is felhívja a figyelmet az oktatási intézmények és a helyi vállalkozások között.
