Festik az útburkolati jeleket a Kiskörúton
2025. 07. 16., 20:42
Zajlik a Kiskörút útburkolati jeleinek a festése, ma (szerda) a Kálvin téri dohánybolt előtt dolgoztak a szakemberek. A Kecskeméti Városüzemeltetési Nonprofit Kft. munkatársai lassan készen vannak a körúttal, és mennek tovább a Jókai utcára, ahol folytatódnak a munkalatok. Dr. Fekete Gábor alpolgármester kiemelte, javarészt éjszaka történik a festés.

Fotó: Molnár H. Boglárka
A galéria 27 képet tartalmaz
Lassan befejeződik a Kiskörúton zajló útburkolati jelek festése. Már az utolsó simításokat végezték el a Kecskeméti Városüzemeltetési Nonprofit Kft. munkatársai a Kálvin téri dohányboltnál található parkolóknál. Dr. Fekete Gábor a helyszínen elmondta, hogy körülbelül 2 héttel ezelőtt vette kezdetét a jelek frissítése. Az alpolgármester azt is kiemelte, hogy a munkavégzés nagyja éjszaka történt, történik, hogy a közlekedés zavartalan legyen.
Először azokkal a feladatokkal kezdték a szakemberek, amelyek a közlekedés biztonság szempontjából a legfontosabbak: a zebrák, a felezővonalak felfestése, most vannak soron a parkolósávok, a saffozás. Dr. Fekete Gábor kiemelte, hogy a Jókai utcán folytatódik a munka.
