SG Kecskemét Futsal: magabiztos siker a Maglód ellen

KÖZLEMÉNY
2023. 12. 22., 07:47
Az első félidőben már négygólos vezetést szereztek a kecskeméti futsalosok a Maglód ellen, és ez különbség maradt a lefújást követően is a 2023-as naptári év utolsó bajnoki meccsén.

Korán megszerezte a vezetést az SG Kecskemét Futsal alakulata a 2. percben Suscsák révén, 0-1. A házigazda elővette a létszámfölényes taktikát is, hogy zavart keltsen a hírös városiak soraiban, de törekvéseiket nem koronázta siker. A 9. minutumban tovább nőtt a kék oroszlánok előnye, Biró zörgette meg a hálót, 0-2. Lendületben maradt a Kecskemét, és Pál Patrik bombájával három volt a két csapat közötti különbség, 0-3. A félidő előtt három perccel Milosavljevic is feliratkozott a gólszerzők közé, 0-4-es eredménnyel mehettek szünetre a gárdák.

A folytatásban is egyértelműen az SG Kecskemét Futsal akarata érvényesült. Helyzetekben nem volt hiány, ám a következő találatra a 28. percig kellett várni, ekkor Tomic villant meg, és 0-5-re módosította az eredményt. A hátralévő időben a hírös városi szakmai stáb a fiataloknak szavazott bizalmat, akik éltek is a lehetőséggel. Az utolsó pillanatokban még tudott szépíteni a Maglód, Sallai volt a gólszerző. A végeredmény: 1-5.

Marko Gavrilovic sportigazgató: Kiválóan játszottunk az elejétől a végéig, megérdemelten szereztünk négygólos előnyt a félidőre. A kisebb-nagyobb problémáink ellenére is maximális koncentráció jellemezte játékunkat. Kifejezetten örülök, hogy a fiatalok is jól szálltak be a mérkőzésbe. Ezzel a sikerrel biztosítottuk helyünket a felsőházi rájátszásra. Büszke vagyok a fiúkra. Ahogyan zárult a 2023-as év, olyan eredményesen szeretnénk folytatni az előttünk álló esztendőt is. Szeretnék mindenki boldog karácsonyt kívánni, és bízom benne, hogy 2024-ben is ott lesznek szurkolóink mellettünk, mert nagy szükségünk lesz rájuk.

Mag-Log Maglódi TC – SG Kecskemét Futsal 1-5 (0-4)