Szabó István: ellentétes félidőket láttam

2024. 02. 24., 16:35
Csapatunk 3-1-es vereséget szenvedett a bajnokság 22. fordulójában Zalaegerszegen. A mérkőzés után a vezetőedzők értékelték a mérkőzést.

Márton Gábor, a ZTE vezetőedzője: – Fantasztikus a játékosok hozzáállása és a mutatott teljesítménye. Ragyogó első félidő után a második kicsit langyosabb lett, de mindig van a csapatban valami plusz, amit ma is megmutattunk. Örülünk a nagyon fontos győzelemnek.

Szabó István, a Kecskeméti TE vezetőedzője: – Ellentétes félidőket láttam, meg kell majd nézni, hogy ennek mik az okai. Az első 10-15 perc miatt mindenképpen komoly hiányérzet van bennem, akkor meg is szerezte a hazai csapat a vezetést. Tudtuk, hogy átmenetekre játszanak, s hogy innentől nagyon nehéz dolgunk lesz, de rendeztük a sorokat. Nem tudtunk ezen a napon viszont hatékonyan védekezni, a Zalaegerszeg könyörtelenül kihasználta minden hibánkat. A második félidővel már taktikai szempontokat figyelembe véve elégedett lehetek, jól vittük át a labdákat, helyzeteket dolgoztunk ki, odaértünk a tizenhatoson belülre, de összességében teljesen megérdemelt a ZTE győzelme.

Szerző: KTE/kecskemetite.hu