18. alkalommal szervezik meg a Nőnek lenni jó! konferenciát

2025. 03. 27., 11:28
Magamat választom! Ez az idei év mottója a Nőnek lenni jó! konferenciának, amelyet április 14-én tartanak a Four Points by Sheratonban. Ezzel kapcsolatban volt a KTV tegnapi Kiemelő magazinjának vendége Csatos Erika, a Nőnek lenni jó! konferencia ötletgazdája, az Álomjövő Tanácsadó Iroda alapítója és vezetője.

Április 14-én ismét megrendezik a Nőnek lenni Jó! konferenciát a Four Points by Sheratonban. Az eseményt 18. alkalommal szervezik meg. Idei mottója: "Magamat választom". Ezzel kapcsolatban volt a Kiemelő magazin vendége Csatos Erika, az Álomjövő Tanácsadó Iroda alapítója és vezetője, valamint a konferencia ötletgazdája. 2014 március 8-án tartották meg az első Nőnek lenni jó konferenciát, 50 fővel. Mára már – azt lehet mondani, hogy – egy törzsközösségük van, de évről évre egyre többen csatlakoznak, így országos konferenciává nőtte ki magát. Több mint 250 főt számlálhatnak eseményeiken.

– Palya Bea segítségével hallatni fogjuk a hangunkat rögtön a konferencia elején. Aztán, nagyon büszkék vagyunk arra, hogy számomra a legönazonosabb nő, Borbás Marcsi elfogadta a meghívásunkat, velünk lesz Pistyur Veronika is Budapestről, de én amire még büszkébb vagyok, hogy Kecskemét városában annyira sok nagyszerű nő van
— mondta el a műsorban Csatos Erika, a Nőnek lenni jó! konferencia ötletgazdája, az Álomjövő Tanácsadó Iroda alapítója és vezetője.

Kecskemétről a sok név közül például Both Krisztina, Csernák Krisztina, Bukovszki Zsolt és Bukovszki-Veres Zsuzsanna, Holló Bettina, valamint dr. Lányi Krisztina lesz jelen és vesz részt különböző kerekasztal-beszélgetéseken.

Az idei év mottója tehát: "Magamat választom!" Ez azért is fontos, mert ahogy a konferencia ötletgazdája elmondta, ha jól vagyunk testileg, lelkileg, akkor többet tudunk adni családunknak, munkatársainknak. A konferencia, amellett hogy számos izgalmas és érdekes előadást tartogat, egy nemes célt is szolgál minden évben.

– Ebben az évben a Csodalámpa Alapítvány segítségével egy beteg kamaszlány kívánságát fogjuk teljesíteni, mégpedig egy laptopot veszünk neki, amin keresztül tudja tartani a kapcsolatot a szüleivel, a kortársaival, illetve 25 csodabűvész készletet fogunk vásárolni és kiosztani olyan beteg gyerekeknek, akik például az onkológiai kezelés közben trükköket tanulnak amik megkönnyítik a kezelésüket. Ha visszamennek a közösségükbe, akkor lesz egy olyan szuper-képességük, amivel ki tudnak tűnni a társaik közül
— emelte ki Csatos Erika.

A korábbi évekhez hasonlóan idén is lesznek kiállítók, valamint kerekasztal-beszélgetések. Minden fontos információ megtalálható a Nőnek lenni jó! Konferencia facebook-oldalán.

A teljes beszélgetés visszanézhető a Kecskeméti Televízió oldalán.