Czékus Ádám távozik
KÖZLEMÉNY2026. 06. 22., 10:43
Hivatalossá vált, hogy Czékus Ádám távozik klubunktól, miután megegyezésre jutottunk a román élvonalban szereplő Csíkszeredával, mely megvásárolta játékjogát.

Czékus Ádám egy idényt töltött el a KTE-nél, melynek során 30 tétmeccsen 2 gól és egy 1 gólpassz került a neve mellé. További pályafutásához sok sikert kívánunk!
Szerző: KTE/kecskemetite.hu
