2026.06.11
Megérkezett a kórházba az adomány
Ma délelőtt adták át a Bács-Kiskun Vármegyei Oktatókórház kecskeméti Csecsemő-és Gyermekgyógyászati Osztály Újszülött Részlegének gyűjtött adományt. A Beregszászi Zsolt által indított kezdeményezés keretében végül több mint 600 ezer forintot adományoztak a kórháznak.











