
2026.06.02
Hamarosan indul a Főtéri Sörkert Mozi
Számos programmal készül a közeljövőben az Aranyhomok Kistérségfejlesztési Egyesület. Június 10-én újra életre kel a Főtéri Sörkert Mozi, amelyre egy igazi klasszikussal készülnek a szervezők. A programok kapcsán beszélgettünk a stúdióban Hamzáné Lakó Judittal, az egyesület titkárával.










