Rácz Olivér aranyérmet nyert a birkózó válogatóversenyen

KÖZLEMÉNY
2023. 04. 26., 10:19
Orosházán rendezték meg április 22-én az U20-as korosztály válogatóversenyét szabadfogású birkózásban, amelyen Rácz Olivér, a Kecskeméti Sportiskola versenyzője aranyérmet nyert.
A galéria 8 képet tartalmaz

Az idei év második versenyén, a 61 k-os súlycsoportban Olivér magabiztos birkózással, három látványos győzelemmel szerezte meg az elsőséget.

Rajta kívül Bognár Zoltán bronzérmes lett 65 kg-ban, illetve ugyanebben a súlyban Tonté Tamás ötödik lett. A fiúk mellett Tóth Zsanett a nőknél szerzett még egy ezüstöt, teljessé téve az éremkollekciót.

Április 22-én Zalaegerszegen is szerepeltek a KESI birkózói a diák II-es korosztály (U11) magyar bajnokságán. Ígéretes birkózással Pető Rodé ezüstérmet, míg Ölvödi Netta bronzérmet nyert!

Edzők: Dajka Zsolt, Horváth András, Horváth Gábor, Ignácz Zoltán, Banó Csaba