
2025.09.19
Autómenetes Nap Kecskeméten
Európa szerte szeptember 16. és 22. között rendezik meg az Európai Mobilitási Hetet. „Zöld utat adunk a jövő generációjának!” címmel vasárnap Kecskeméten is autómentes napot tartanak. Erről beszélt tegnap dr. Orbán Csaba, a Polgármesteri Hivatal Közszolgáltatás-szervezési és Környezetvédelmi Osztályának vezetője a KTV Kiemelő című magazinjában.



















